Laatste veranderingen aan het golfterrein

Laatste veranderingen aan het golfterrein De bomen aan het bos van hole 1 werden beschermd tegen de zonnehitte tijdens de zomerAanleg van een wadi tussen hole 4 en 8 Uitbreiding van de men teebox op hole 6Bijenhotel aan hole 8Tussen hole 3 en hole 4 werden struiken...

Golf beats cancer finale en herfstwedstrijd

Golf beats cancer finale en herfstwedstrijd

Onder een stralend zonnetje werd op onze club de finale van Golf beats cancer gehouden. De organisatie was weerom perfect. Marc Vanniewenburgh heeft de prachtige trofee van een kunstenaars gewonnen. De opbrengst voor golf beats cancer in onze club in Augustus was...

Presidents Prize

Presidents Prize

Spijtig genoeg zeer slecht weer op deze belangrijke wedstrijd zodat de wedstrijd 3 maal onderbroken werd. Voor het golfterrein was de regen wel zeer goed. Er was dringend water nodig voor de droge fairways. Toch vond iedereen het een toffe wedstrijd. Tijdens de...

Bank Degroof Petercam

Bank Degroof Petercam

Volledige bezetting voor deze mooie wedstrijd. Het terrein lag wel beenhard en was dus moeilijk bespeelbaar. Het weer was lekker zonnig, maar in de late namiddag werden de laatste flights overvallen door een verschrikkelijke stortbui. Goed voor de fairways natuurlijk...

Verzekeringskantoor Malfait

Verzekeringskantoor Malfait

De NV Malfait Verzekeringskantoor werd opgericht in 1974 en is gevestigd in de Minister Tacklaan in Kortrijk. Het kantoor is uitgegroeid tot een vaste waarde en staat aan de top als professionele verzekeringsmakelaar voor zowel ondernemingen als particulieren in West-...

Deceuninck pvc en aluminium

Deceuninck pvc en aluminium

Deze wedstrijd was zeer aangenaam wegens het lekker weer en de talrijke opkomst op de prijsuitreiking. Het terrein lag wel nog altijd heel hard wegens gebrek aan regen. Onze Ere voorzitter Willy Deceununck kreeg op de prijsuitreiking een daverend en welverdiend...